Koučink je přímá<br> cesta k Vašim cílům.<br> Váš tah na branku.

Koučink je přímá
cesta k Vašim cílům.
Váš tah na branku.

Individuální koučink

Přemýšlíte, zda je koučink pro Vás a čím Vám bude přínosný? Jestliže si na následující otázky alespoň jednou odpovíte ANO, zjistíte, v čem Vám koučink pomůže.

Chci E-book zdarma
 • Máte dobře fungující business či kariéru a chcete se posunout ještě dále?
 • Přešlapujete na místě, dokola zvažujete možnosti a nedokážete se rozhodnout či přimět k akci?
 • Chybí Vám drive, máte pocit vyčerpání a špatně spíte?
 • Potřebujete získat větší sebedůvěru? Trápí Vás nízké sebevědomí?
 • Vnímáte problém jako výzvu, nebojíte se změn a jste nároční na sebe i ostatní?
 • Chcete umět vypnout hlavu, stát se pánem svého času a být v pohodě?
 • Řešíte, jak z Vašeho týmu dostat ještě víc?
 • Máte plány, sny a přání, ale nedaří se Vám je dotáhnout do zdárného konce?
 • Nejste doma úplně spokojení?
 • Přejete si, aby se Vaše podnikání rozjelo ještě víc, zvýšil se obrat a tým šlapal jako hodinky?
 • Něco Vám v životě neladí, cítíte se v něm ztraceni a nevíte, kam se vydat?

Zaznělo ANO? Tak je koučink i Vaše cesta!

O tom, co znamená osobní koučink, jsem měl jen mlhavé představy. Zhruba takovou, že někdo na základě rozhovoru nějak pozná a řekne mi, kde mám své silné stránky, na jakou práci se hodím a co bych na sobě měl změnit. Nic není vzdálenějšího pravdě. Ano, poznal jsem svoje slabiny i mezery, pochopil jsem, že je rozdíl mezi zaměstnáním a vysněným povoláním a našel jsem cestu (tedy spíš začátek cesty), která k němu vede. Irena ale nebyla ten, kdo rozsvítil v místnosti. Jen mi pomohla uvědomit si, že v místnosti je fungující vypínač a že ten, kdo ho může použít, jsem jen já. Díky a budiž světlo!

Dušan Vainer
Project Specialist at Accenture Czech Republic

Kde koučink pomůže?

Kde koučink pomůže?

Pokud „bojujete“ s časem, věčně nestíháte a cítíte se ve stresu a přetížení nebo Vás práce už přestává bavit a spíše Vás „vysává“, naučíte se dobíjet své baterky, pracovat efektivněji a díky tomu získáte čas na aktivity, které Vás skutečně baví.

Budete chodit domů s čistou hlavou a dobře spát. Na Vaši tvář se vrátí úsměv a Vy se budete cítit v pohodě, a to i v náročných a stresových situacích.

Když Vy budete OK, bude OK i vše kolem Vás.

Cesta ke spokojenosti

Cesta ke spokojenosti

Koučink je zároveň výborným pomocníkem, pokud máte v pracovní či privátní sféře otevřeno více dveří a jste na vážkách, do kterých vstoupit. Možná tyto dveře vůbec nevidíte, jen víte, že jste nespokojení a chcete nějakou změnu. Ujasníte si své životní i pracovní priority a budete přesně vědět, kam se vydat, co je třeba pro změnu učinit i jak na nové cestě postupovat. Zjistíme, co skutečně chcete a společně vytvoříme strategii, jak se tam dostat!

Možná Vám to doma neklape podle Vašich představ, odhalili jste partnerovu nevěru nebo se vyrovnáváte s rozchodem. Jste nešťastní, zklamaní či naštvaní. Na našich sezeních objevíte způsob, jak fungovat dále, srovnat se s minulostí a být spokojen. Podržím Vás během celého procesu, podám Vám pomocnou ruku, pomůžu Vám vstát a s úsměvem kráčet dál.

Poskytnu Vám jiný pohled na věc,
pomůžu Vám se zorientovat a vyjít ze slepé uličky.

Hledáte-li přímou cestu k Vašim cílům, chcete vidět jasné a měřitelné výsledky Vaší snahy a využít Váš čas i silné stránky na maximum, je pro Vás koučink efektivním prostředkem, jak toho dosáhnout. Na základě našich sezení budete připraveni překonávat překážky. Budete mít odvahu k realizaci změn i činění méně příjemných rozhodnutí.

Nenechám Vás uhnout ze stanovené cesty a Vy ušetříte čas!

Udělám vše, abych z Vás dostala maximum a Váš život se začal měnit, jak si přejete. Hlavním tvůrcem změn jste však Vy.

Jak koučink probíhá?

Jak koučink probíhá?

Mozek nelze „přeprogramovat“ za týden ani za měsíc. Aby Vám koučování přineslo očekávaný a předně trvalý efekt a nový způsob Vašeho myšlení i jednání se stal přirozenou součástí Vašeho života, bude naše společná cesta trvat 6 – 8 měsíců. Vstupem do koučinku závazně objednáváte minimálně 7, maximálně 12 sezení. Ideální frekvence koučovacích setkání je 1x za dva až tři týdny.

První informační schůzku máte Zdarma. Společně pohovoříme o tom, co od koučování očekáváte, jaké máte dosavadní zkušenosti. Podíváme se stručně na témata, která chcete řešit, zda pro Vás koučink představuje tu správnou cestu.

Kde a jak začneme?

Úvodní sezení nám napoví, zda mezi námi funguje „chemie“, aby nám to následující měsíce společně dobře klapalo a cítili jsme se v pohodě. Zároveň nám ukáže, jestli témata odpovídají možnostem koučinku. Na tento rozhovor si, prosím, rezervujte cca 30 minut. Koučování je možné v českém a německém jazyce.

 • U Vás v Praze/Ústí nad Labem/Teplicích
 • V jiných městech s připočtením nákladů na cestovné či ubytování
 • U mě v Teplicích či v Praze – Na Folimance 2155/15, Praha 2
 • Nebo odkudkoliv on-line

Poskytnu Vám jiný pohled na věc,
pomůžu Vám se zorientovat a vyjít ze slepé uličky.

Ceník

Úvodní setkání je zdarma.

90 min. koučink

5850 Kč osobně Chci změnu

60 min. koučink

3900 Kč osobně Chci změnu

60 min. koučink

3500 Kč on-line Chci změnu