Posuňte Váš tým i firmu<br>na vyšší level.

Posuňte Váš tým i firmu
na vyšší level.

Koučování pro firmy

Koučování pro firmy

Firmám a organizacím pomáhám dosáhnout stanovených cílů, jako externí coach, mentor/konzultant a lektor měkkých dovedností.

Coaching slouží předně jako benefit pro vedení firmy, vyšší a top management. Přestože je coaching nástroj, který je šitý každému klientovi na míru, některá témata se u mých klientů opakují. Mezi ně patří organizace času, strategická rozhodnutí, syndrom vyhoření, work-life balance, delegování, vedení lidí a komunikace, práce s emocemi a motivace týmu.

Koučink nebo workshop

Koučink nebo workshop

Vedle otevřených workshopů realizuji rovněž školení postavená na specifických potřebách daného zadavatele, která jsou flexibilní jak obsahem, tak rozsahem. Nabídku připravuji vždy na základě konkrétní poptávky.

Koučink i workshopy firmy nabízí jako moderní formu benefitu, díky nimž dokáží zaměstnanci maximálně využít pracovní dobu i své silné stránky, zlepšit interní vztahy i komunikaci – předně ve stresových a konfliktních situacích. Cílem bývá rovněž zintenzivnění spolupráce mezi jednotlivci i týmy, vedení lidí k zodpovědnosti a samostatnosti. Zaměstnavateli se investice vrací nejen v podobě lepšího výkonu účastníků a vyšší produktivitě, ale i jejich motivaci a příjemné pracovní atmosféře.

Bylo to někdy na jaře 2019, kdy jsem na sobě pociťoval první příznaky vyhoření, každá změna ve mě vyvolávala skepsi, negativní emoce, nic mě nebavilo. V dubnu jsem si na LinkedIn přečetl náhodou příspěvek Ireny Houdkové a dost jsem se v tom poznal. Hned jsem se objednal na první seanci a z původně plánovaných 9 sezení se nám spolupráce protáhla na 4 roky. Klíčové bylo uvědomění si, že chci změnu, že člověk chce na sobě pracovat. A v tom je Irena vynikající, pomůže Vám se zorientovat ve vaší hlavě, probudit ve vás ty správné otázky. Pak následuje ta nejtěžší část, uvědomit si, co chcete a co to pro vás znamená. A nemusí to být jen o profesním životě, ale i o zdraví, zvládaní stresu, životním stylu, to už je jen a jen na vás. Vynikající cvičení. Doporučuji.

Ing. Milan Kadlec
Plant Manager at Lafarge Cement Čížkovice

Vyberte si z mých plánovaných workshopů

nebo mě kontaktujte pro firemní koučování na míru

Posuňte sebe, Vaši firmu i zaměstnance na vyšší level.

Součástí koučinku jsou i teoretické podklady na vybraná témata, podpůrné materiály ve formě cvičení a videí. Standardní délka je 90 minut.

Hrozí Vám syndrom vyhoření?

V rámci koučinků se mnou klienti řeší předně tato témata:

  • Efektivní komunikace – naslouchání, kritika, pochvala, podání zpětné vazby, motivace týmu, jednání s problémovými zaměstnanci
  • Vedení lidí k samostatnosti a zodpovědnosti, zadávání úkolů a jejich kontrola, delegování
  • Jak být úspěšným a respektovaným leaderem
  • Organizace času a práce, self-management
  • Příprava dotazníků zpětné vazby a spokojenosti zaměstnanců, včetně vyhodnocení
  • Work-life balance a práce se stresem, regulace emocí, techniky mindfulness

Koučovacích sezení paní Mgr. Ireny Houdkové využíváme za účelem dalšího rozvoje našich zaměstnanců a ve formě firemních benefitů pro manažerské pozice. Hlavními tématy koučování je zefektivnění interní komunikace, prohloubení spolupráce a kontrola emocí v náročných pracovních situacích. Výsledky sezení pozorujeme ve větší empatii koučovaných vůči ostatním kolegům, hlubší reflexi svého chování , získání nových pohledů na řešená témata a jejich aplikaci do firemní praxe. Paní Houdková dokáže klást přesné a trefné otázky, díky kterým se člověk rychle posouvá směrem k vytyčenému cíli.

Renata Fléglová
HR Manager, Tivall CZ, s.r.o.