Asertivita a efektivní komunikace

Asertivita a efektivní komunikace

Zvládněte i vyhrocené situace s klidem

Pokud chcete umět zachovat klid ve vypjatých situacích a reagovat maximálně racionálně ale zároveň jasně, sebevědomě a srozumitelně komunikovat své názory a stanoviska, pak jste v tomto workshopu na správné adrese.

Na workshopu si osvojíte řadu technik efektivní komunikace, získáte odvahu srozumitelně a bez přehnaných emocí vyjádřit Váš názor i nesouhlas. Vyzkoušíte si techniky, díky kterým získáte nadhled v náročných situacích a udržíte si chladnou hlavu.

Kurz vedu metodami neurokoučinku, které doplňuji prvky klasického workshopu. Prakticky využívám i vysvětluji nejnovější poznatky z oblasti neurovědy o fungování lidského mozku. Účastníky seznamuji s tím, jak ve stresových situacích využít jeho silných stránek a eliminovat dopady slabých. Zároveň jim znalost základních funkcí mozku pomůže pochopit jednání a myšlení druhých, ale i své vlastní.

Zaměříme se na tato témata:

  • Co je to asertivita a jaké jsou její předpoklady
  • Tradiční i méně běžné asertivní techniky a jejich praktický nácvik
  • Vědomá práce s myslí a metody emoční regulace
  • Efektivní využití neverbální komunikace pro dosažení Vašeho cíle
  • Jak rozpoznat manipulaci a nechytit se do její pasti

S Mgr. Irenou Houdkovou jsem poprvé spolupracovala v roce 2021. Pro zaměstnance naší pobočky vedla třídenní seminář na téma Jak zvládat a řídit problémové zaměstnance. Přestože vzdělávací program probíhal v nelehkém covidovém období, veškeré služby byly poskytnuty na vysoké úrovni. Mgr. Houdková dokázala s lehkostí a úsměvem jí vlastním flexibilně reagovat na změny v našich požadavcích. Výuka byla vždy přizpůsobena aktuální situaci. Používané metody výuky vedly k aktivnímu zapojení všech účastníků, poskytnuté studijní materiály pro ně byly přínosem. Pokud hledáte vzdělávací program přizpůsobený Vám na míru a požadujete školení, které si zaměstnanci jen pasivně neodsedí, pak jste na správné adrese.

Bc. Šárka Koutníková
VZP ČR, Personální oddělení pro RP Ústí nad Labem

Asertivita a efektivní komunikace

Jednodenní workshop v časech ca: 9:00 – 12:30 hod., 13:00 – 16:00 hod.

Termíny a místa konání:

  1. Praha: 2. 5. 2024
  2. Teplice: 17. 10. 2024
  3. Praha 20. 5. 2025
  4. Teplice 16. 10. 2025
5 670 Kč bez DPH

Vysoká intenzita a efektivita workshopu díky malým skupinám – max. 10 osob. Studijní materiály, občerstvení během workshopu zahrnuto v ceně.

Přínos

Naučíte se účinně pracovat s konfliktními kolegy a ustát každodenní tlak. Osvojíte si základní techniky asertivity a získáte nadhled i chladnou hlavu.

Poznáte zajímavé lidi na shodných pozicích z různých odvětví s podobnými „problémy“. Na neutrální půdě můžete otevřeně probrat vše, co Vám nedá spát a bere Vám čas i energii.

Nezávazná poptávka

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby