Do naha

Není žádnou novinkou, že žijeme ve společnosti orientované na povrchní pozlátka, nasazovaní sobě-prospěšných masek a šmajchlování svého ega, v případě výhodnosti i leštění eg druhých. Když tohle všechno však sundáme, co se skrývá pod těmito vrstvami? Jakým člověkem opravdu jsme? Víte Vy, kdo jste? Titul ani pozici, kterou máte uvedenou na vizitce, fakt nemyslím. Kdybyste se měli v 10 krátkých upřímných větách popsat, co byste napsali? Jsem ten, který…/ta, která….

Jaký je pravý význam a přínos těchto pozlátek? Která patří mezi ta Vaše? Co skrze ně předstíráme a co o nás mají vypovídat na venek? Co nám nahrazují či co mají zakrýt? Koho jimi chceme nebo spíše potřebujeme okouzlit a komu co dokázat? Sobě, okolí…?

Pokud na to máte …., odvahu, dejte si pravidelně alespoň 90 minut týdně, které strávíte jen sami se sebou bez čehokoliv a kohokoliv. Do čehokoliv počítám i mobil a PC. Zdá se to jednoduché? Co by se si tak mělo stát a čím by mi to mělo být prospěšné?

Vyzkoušejte to alespoň po dobu 6 – 7 po sobě jdoucích týdnů. Uvidíte, co se o sobě dozvíte. :-) Garantuji Vám, že to pro Vás bude velmi zajímavá zkušenost.

Krásy dna

Krásy dna

Troufám si říci, že si všichni myslíme, že jsme si již sáhli na své dno.

Aby Vás kritika „nebolela“

Aby Vás kritika „nebolela“

Udělali jste v dané činnosti vše, jak jste jen nejlépe mohli?

Jak „přežít“ kritiku

Jak „přežít“ kritiku

Kritika je ok, pochybení je výborná zkušenost a zároveň informace, jak to příště udělat jinak nebo lépe