Efektivní leadership - základní

Efektivní leadership - základní

Z parťáka šéfem

Jste začínající leader a chcete se naučit ustát tlak ze strany nadřízených i svého týmu, efektivně komunikovat i zadávat úkoly a řešit konfliktní situace, účinně vést a motivovat druhé a zároveň si zachovat potřebný nadhled i chladnou hlavu? Pak je workshop pro Vás to pravé ořechové.

Na workshopu se učíte efektivně komunikovat i zadávat úkoly, motivovat druhé, „nebrat si práci domů“, řešit vypjaté situace a zároveň si zachovat potřebný odstup i chladnou hlavu.

Kurz vedu metodami neurokoučinku, které doplňuji prvky klasického workshopu. Prakticky využívám i vysvětluji nejnovější poznatky z oblasti neurovědy o fungování lidského mozku, čímž leaderům poskytuji účinné nástroje pro rozvoj sebe i týmu, pochopení jednání a myšlení druhých.

Zaměříme se na tato témata:

  • Analýza současného stylu vedení a jeho optimalizace, vědomá změna stylu řízení v krizových situacích
  • Aplikování pravidel a technik efektivní komunikace – poskytování účinné zpětné vazby, schopnost aktivního naslouchání, využití pochvaly i kritiky jako motivačního faktoru
  • Definování a rozvoj silných stránek sebe i týmu – jejich využití pro motivaci
  • Osvojení základů koučování pro manažery – jasná komunikace, stanovení cílů a postupů, principy delegování a kontroly, jednání s problémovými zaměstnanci
  • Prevence a snížení dopadů syndromu vyhoření – identifikace možných zdrojů, metody k pozitivní změně postoje, posílení schopnosti ovlivňovat negativní pocity
  • Sebepoznání – definice hodnot a stereotypních vzorců chování, jednání a myšlení a záměrná regulace těchto oblastí za účelem zvýšení vlastní produktivity i úrovně osobní spokojenosti

Co si člověk ze samotného koučinku odnese, je myslím hodně individuální. Mně pomohl, kromě jiného, znovu si uvědomit, jak moc osobní a pracovní život spolu souvisí, že mě rodina i spolupracovníci mohou vnímat jinak, než si myslím, a že je potřeba některé věci umět odfiltrovat.

Petr Prchala
Head of IT & Logistics at BMK Czech Technologies s.r.o.

Efektivní leadership - základní

Celkem 4 výukové dny v časech ca: 9:00 – 12:30 hod., 13:00 – 16:00 hod.

Termíny a místa konání:

  1. Praha: říjen – prosinec 2024 (8. 10., 22. 10., 12. 11., 10. 12. 2024)
  2. Teplice: únor – duben 2025 (5. 2., 5. 3., 2. 4., 30. 4. 2025)
  3. Praha: září – prosinec 2025 (24. 9., 22. 10., 19. 11., 17. 12. 2025)
22 890 Kč bez DPH

Vysoká intenzita a efektivita workshopu díky malým skupinám – max. 10 osob. Studijní materiály, občerstvení během workshopu zahrnuto v ceně.

Přínos

Naučíte se účinně delegovat, pracovat s konfliktními kolegy a ustát každodenní tlak nadřízených i Vašeho týmu. Osvojíte si základní techniky koučinku, které Vám usnadní důležitá rozhodnutí a jejich aplikace Váš tým povede k samostatnosti.

Poznáte zajímavé lidi na shodných pozicích z různých odvětví s podobnými „problémy“. Na neutrální půdě můžete otevřeně probrat vše, co Vám nedá spát a bere Vám čas i energii.

Nezávazná poptávka

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby