Stressmanagement

Stressmanagement

Choďte domů s čistou hlavou

Přejete si s přehledem a ve zdraví ustát každodenní tlak i náročné situace a dlouhodobě si udržet své pracovní nadšení, lépe využívat mentální energii i čas. V neposlední řadě i najít vnitřní klid.

Prevence je základ. Jen spokojený a vyladěný člověk je schopen dlouhodobě podávat výborný výkon, mít tah na branku i šířit dobrou náladu ve firmě i doma.

Naučíte se nejen s přehledem ustát každodenní tlak a stres, ale i vypnout, efektivně odpočívat a užívat si volného času. Dozvíte se, co udělat pro to, aby Vás práce těšila a nestala se dříve či později jen nutnou rutinou. Osvojíte si techniky, kterými se rychle uklidníte, získáte nadhled a zachováte chladnou hlavu i ve vypjatých situacích. V neposlední řadě budete umět dobře dobíjet své baterky a klidně spát.

Udržte si nadšení pro práci a maximálně využijte svou mentální energii i čas. Statistiky uvádí, že každý 5. Čech trpí nějakou formou duševního onemocnění. Bohužel svůj zdravotní stav řeší sotva polovina z nich. Zhruba 600 tisíc osob v ČR užívá antidepresiva. Díky včasné prevenci k nim nemusíte patřit.

Kurz vedu moderními metodami neurokoučinku, které doplňuji prvky klasického workshopu. Prakticky využívám i vysvětluji nejnovější poznatky z oblasti neurovědy o fungování lidského mozku. Účastníky seznamuji s tím, jak ve stresových situacích využít jeho silných stránek a eliminovat dopady slabých.

Zaměříme se na tato témata:

  • Stres a jak se s ním vypořádat – identifikace stresorů, osvojení metod k jejich eliminaci
  • Práce s emocemi – pochopení emocí a jejich vlivu na výkon, využití pozitivních i negativních pocitů ve svůj prospěch, metody jejich vědomé regulace
  • Syndrom vyhoření – určení možných zdrojů, metody a postupy jak mu předejít či jak s ním pracovat, techniky k pozitivní změně postoje, posílení schopností ovlivňovat své negativní pocity
  • Sebepoznání – definice hodnot a limitujících stereotypních vzorců chování, jednání a myšlení, záměrná optimalizace těchto oblastí za účelem zvýšení vlastní produktivity i úrovně osobní spokojenosti
  • Základy Mindfulness – účinné relaxační, vizualizační a dechové techniky a jejich využití v rámci běžného dne, posílení schopnosti pozitivně myšlenkami ovládat naše emoční prožívání
  • Work Life Balance – nastavení priorit, postupy pro získání volného času, umění odpočívat

Vzhledem k mé mnohaleté práci s lidmi jsem se začala dostávat do bodu, kdy mě práce přestávala těšit a začala jsem cítit negativní dopady i v osobním životě. Hlavním důvodem, proč jsem si vybrala Irenu byly reference, sledování její webové stránky, shlédnutí podcastů a videí. Hned od začátku mi pěkně nastavila zrcadlo a díky jejím trefným a někdy dost nepříjemným otázkám jsem zjistila, že je to vlastně celé o mě. A upřímně? Troufnu si již říct, že mi Irena hodně pomohla otevřít oči. Všem můžu doporučit coaching jako skvělý nástroj nejen pro profesní, ale i osobní rozvoj a najití si svého potenciálu! Ireno děkuji!

Mgr. Michaela Palánová
Regional Commercial Training & Competence Development Manager ve společnosti Jotun West Europe

Stressmanagement

Celkem 2 výukové dny v časech ca: 9:00 – 12:30 hod., 13:00 – 16:00 hod.

Termíny a místa konání:

  1. Teplice: listopad – prosinec 2024 (11. 9., 9. 10. 2024)
  2. Praha: březen – duben 2025 (29. 3., 27. 4. 2025)
10 690 Kč bez DPH

Vysoká intenzita a efektivita workshopu díky malým skupinám – max. 10 osob. Studijní materiály, občerstvení během workshopu zahrnuto v ceně.

Přínos

Zvládnete ustát každodenní zátěžové situace v profesním i osobním životě. Osvojíte si metody, jak předcházet depresi a syndromu vyhoření. Seznámíte se s ověřenými technikami, prožívání a uvědomění si přítomného okamžiku. Zbavíte se strachu a posílíte Vaši schopnosti vědomě ovlivňovat své pocity. Budete mít čistou hlavu a klidný spánek.

Nezávazná poptávka

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby