Time management podle mozku

Time management podle mozku

Využijte 24 hodin na 100 %

Věčně nestíháte, jste permanentně pod tlakem a přehlceni povinnostmi? Máte na stole hromadu nedodělaných úkolů? Nevidíte výsledky Vašeho snažení? Pak je tento kurz právě pro Vás.

Naučíte se lépe zorganizovat den, pracovat účinně s Vaší mentální energií a dotahovat věci do zdárného konce bez stresu a pocitu vyčerpání. Získáte balanc mezi work a life, a to i přes zvýšení Vaší produktivity. Budete chodit domů s čistou hlavou.

Kurz vedu metodami neurokoučinku, které doplňuji prvky klasického workshopu. Prakticky využívám i vysvětluji nejnovější poznatky z oblasti neurovědy o fungování lidského mozku. Účastníky seznamuji s tím, jak ve stresových situacích využít jeho silných stránek a eliminovat dopady slabých.

Zaměříme se na tato témata:

  • Čas a mozek – přirozené nastavení mozku a jeho vliv na naši výkonnost a koncentraci
  • Základní modely pro efektivnější time management a úsporu času
  • Organizace pracovního dne – analýza dne s cílem jeho optimalizace, nalezení žroutů času a tvorba efektivnějšího časového harmonogramu s ohledem na funkce mozku
  • Prokrastinace – identifikace individuálních příčin, strategie pro jejich eliminaci
  • Perfekcionismus a umění říkat NE
  • Work-life Balance – nastavení priorit, postupy pro získání volného času, umění odpočívat
  • Digitální detox
  • Cvičení, tipy a triky ke zvýšení koncentrace i energie

Byla to moje první zkušenost s koučinkem, a co jsem hledal, jsem také našel. Nyní si lépe uvědomuji, jak důležité je najít si v dnešní uspěchané době čas jen pro sebe, analyzovat kroky, které jsem udělal, na které se chystám, a jak na to vše reagují lidé v mém okolí. Koučink mě navedl na správnou cestu, cítím se jistější v oblasti komunikace, budování vztahů, motivace sebe i lidí okolo mne.

Marek Koníček
Continuous Improvement Manager Knauf Insulation, spol. s.r.o.

Time management podle mozku

Celkem 3 výukové dny v časech ca: 9:00 – 12:30 hod., 13:00 – 16:00 hod.

Termíny a místa konání:

  1. Praha: říjen - prosinec 2025 (8. 10., 5. 11., 3. 12. 2025)
16 890 Kč bez DPH

Vysoká intenzita a efektivita workshopu díky malým skupinám – max. 10 osob. Studijní materiály, občerstvení během workshopu zahrnuto v ceně.

Přínos

Zvládnete dotahovat své projekty včas tak, aby to nebylo na úkor Vašeho privátního času. Den si uspořádáte způsobem, díky kterému účinně využijete v svou mentální energii, abyste nechodili domů vycucaní ani podráždění. Budete usínat s klidnou hlavou.

Nezávazná poptávka

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a Google
Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby